День гімназиста

Кожного року в Гуменецькому НВК День гімназиста проходить по-новому. І хоч ми намагалися створити остаточний варіант сценарію для такого свята, але творчі, енергійні, життєрадісні діти надихають нас на цікаві ідеї та задуми. Вдале та яскраве втілення усіх наших планів відбулося 8 грудня 2017 року у дружньому родинному колі дітей, вчителів та батьків. Так, пройшло чимало часу відтоді, коли учні переступили знову шкільний поріг після веселих літніх канікул, але вже в ролі дорослих та впевнених в собі п’ятикласників. За декілька місяців шкільного життя сформувався гарний колектив, в якому панує завжди радість, веселий сміх, дружба та злагода.

Посвята в гімназисти – це особлива, яскрава, незабутня подія. У цей день учні-іменинники приймали найкращі вітання та подарунки від всієї класної родини, друзів. 1-г клас - талановиті та неординарні особистості, які вражали всіх своїми вокальними здібностями, невимушеністю, природністю, щирістю.

Після проголошення учнями клятви визначним моментом свята стало вручення учням посвідчення, законів гімназистів та значка - символу гімназії.

Достойна зміна готова до нових пригод у шкільному житті! Вперед до нових звершень! Успіхів на новому шляху!